Hakkımızda

1993 yılında, İstanbul merkez adresinde kurulan 30 yıldır hazır giyim imalatı sektöründe kaliteli ve zamanında iş üretmeyi misyon edinmiştir. İşbirliğini ve takım çalışmasını başarının ayrılmaz bileşenleri olarak gören bizler, edindiğimiz bu misyon çerçevesinde, kendi ihtisas alanlarında üst düzey profesyonellerden oluşan kadromuzla, teknolojik gelişmeleri yakından izlemekte ve müşterilerimize  en üst düzeyde kalite sunmaktayız.

Profesyonel iş yaklaşımımız; yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın asla taviz vermediği ilke ve değerler olan insana, topluma ve çevreye saygı, dürüstlük, verimlilik ve müşteri odaklı çalışma bilincine dayanmaktadır. Bu sayede Diva Tekstil , sektörde geçirdiği süreç boyunca sektörün  sürekli gelişen ve büyüyen firmaları arasındaki yerini korumuştur.

Kalite, dakiklik ve çalışanlarımızın motivasyonunun sağlanması tüm iş süreçlerimizin temelini oluşturmaktadır.

DİVA TEKSTİL üretimini İSTANBUL fabrikasında 200 personel ile 4000 m2  kapalı alanda son teknolojik sistemler kullanarak yapmaktadır.

Kendini sürekli geliştirmeyi ve müşteri odaklı yapılanmayı kalite politikasının mutlak temeli olarak benimseyen DİVA TEKSTİL, kaliteyi bir bütün olarak değerlendirmekte ve teknolojik gelişmeleri sürekli izleyerek gerekli güncellemeleri sahaya aktarmaktadır.

Alanlarında deneyimli, kalifiye ve dinamik DİVA TEKSTİL çalışanları, üretken ve etkin hizmetleriyle müşterilerinin beklentilerini, uluslararası kriterlere ve standartlara uygun olarak zamanında yerine getirmektedir. Yüksek kalite, taahhüde sadakat, dakiklik, ekonomik iş üretimi ve rekabetçi olma hizmet süreçlerimizin temelini oluşturmaktadır.

Son derece güçlü finansal altyapısı ve yüksek performanslı öz kaynak kullanımı ile DİVA TEKSTİL, gerek müşterileri gerekse iş ortakları açısından yurt içi ve yurt dışı tüm  projelerinde her zaman güvenilir, sağlam ve karlı bir çözüm noktası olma niteliğini taşımaktadır.

Diva Tekstil

Üretici mi Arıyorsunuz?

Hemen bizimle iletişime geçin